موتورسوار قزوینی شهرداری کرمان اول شد


سومین دوره‌ی مسابقات موتورکراس ایران با قهرمانی تیم خراسان رضوی در پیست موتورسواری شهرکرد پایان یافت.
در این دوره از مسابقات که 120موتورسوار منتخب کشور حضور داشتند تیم تهران با کسب 118 امتیاز درمکان دوم ایستاد و تیم شهرداری کرمان با 113 امتیاز جایگاه سوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد.
در کلاس 65 سی‌سی موتورکراس کشور محمدرضا سلیمانی از بوشهر قهرمان شد و در کلاس 85 سی‌سی سومین دوره مسابقات کراس ایران ایمان صفری از سمنان، افشین سیروس از همدان و سینا آرینی از آذربایجان شرقی در رتبه‌های اول تا سوم جای گرفتند.
در کلاس 250 سی‌سی نیز امیر رضا ثابتی‌فر از شهرداری کرمان به مقام نخست دست یافت و مجتبی کریم‌زاده ملی پوش موتورسواری ایران از اصفهان در مکان دوم قرار گرفت و مرات نراقی از نیروی زمینی ارتش سوم شد.
همچنین در کلاس 450 سی‌سی کراس ایران نیز حامد فرمهین فراهانی از خراسان رضوی اول شد، محمدرضا آرینی از آذربایجان شرقی در رده‌ی دوم ایستاد و علیرضا پرورش از تهران به مقام سومی دست یافت.
رییس هیات موتورسواری چهارمحال و بختیاری گفت: در این دوره از مسابقات برترین‌های موتورکراس ایران حضور داشتند.
قهرمان آماره در گفت‌وگو با ایرنا افزود: این مسابقات در سطح بسیار بالایی برگزار شد و نشان داد این استان ظرفیت برگزاری مسابقات آسیایی را دارا می‌باشد.
در این دوره از مسابقات بیش از 120 موتورسوار از استان‌های مختلف کشور به مدت دو روز در شهرکرد به رقابت پرداختند.
موتورسواران باسابقه‌ی این مسابقات از مرکزی، سمنان، یزد، مازندران، آذربایجان شرقی، اصفهان، تهران، کرمانشاه، گیلان، خراسان رضوی، کرمان، خراسان جنوبی، همدان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، هرمزگان، زنجان، بوشهر و خوزستان در کلاس‌های مختلف با یکدیگر به رقابت پرداختند.
پیست موتورسواری چهارمحال وبختیاری هم اکنون یکی از پنج پیست موتورسواری کشور است.

دوشنبه 3 مرداد 1390
08:09:56
 
 
Copyright © 2018 velaiatnews.com - All rights reserved
E-mail : info@velaiatnews.com - Power by Ghasedak ICT