نتایج آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان قزوین نیمه‌ی دوم مرداد اعلام می‌شود


مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری قزوین گفت: نتایج اولیه‌ی آزمون استخدام پیمانی دستگاه‌های اجرایی استان نیمه‌ی دوم مرداد ماه امسال اعلام خواهد شد.
گزارش روابط عمومی استانداری قزوین حاکی است، سید‌محمد‌کریم حسینی با اعلام این خبر افزود: تعداد کل داوطلبین و متقاضیان شرکت در آزمون استخدام پیمانی سازمان‌ها و ادارات چهار هزار و 158 نفر بود که از این تعداد سه هزار و 460 نفر در آزمون شرکت کردند.
این مسوول اظهار کرد: ترکیب جنسی شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان نشان می‌دهد که یک هزار و 530 نفر معادل 44 درصد از شرکت‌کنندگان را مردان و یک هزار و 930 نفر برابر با 56 درصد را زنان تشکیل داده‌اند.
مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری قزوین خاطر نشان کرد: تعداد سهمیه‌های استخدامی استان قزوین در آزمون استخدامی 95 نفر است که پس از طی مراحل قانونی در 23 دستگاه اجرایی استان جذب و استخدام خواهند شد.
این مسوول اظهار کرد: پس اعلام نتایج اولیه در نیمه‌ی دوم مرداد ماه، اسامی قبول شدگان که به سه برابر ظرفیت مورد نیاز است به منظور انجام مصاحبه تخصصی و گزینش از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری قزوین اعلام و اطلاع‌رسانی می‌شود.
آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان قزوین از سهمیه‌ی استخدامی برنامه‌ی چهارم توسعه، روز هفدهم تیرماه به صورت متمرکز در قزوین برگزار شد.

شنبه 25 تير 1390
07:48:53
 
 
Copyright © 2018 velaiatnews.com - All rights reserved
E-mail : info@velaiatnews.com - Power by Ghasedak ICT