طرح کارت پارک در خیابان نادری قزوین اجرا می‌شود


مسوول طرح کارت پارک سازمان حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری قزوین از اجرای مجدد طرح کارت پارک در خیایان نادری شهر قزوین خبر داد.
به گزارش وابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین، سپیده صالحی اظهار داشت‌: طرح کارت پارک در خیابان نادری پیش از این نیز اجرا می‌شده است، اما به دلیل احداث پل روگذر نادری به حال تعلیق درآمده بود.
وی افزود‌: به دنبال تقاضای پلیس پس از بازدید مشترکی جهت نصب تابلوهای کارت پارک و توقف مطلقا ممنوع در حریم تقاطع‌ها، اجرای طرح کارت پارک مجددا در این محدوده از شهر آغاز شده است.
این مسوول اضافه کرد: همچنین اجرای طرح کارت پارک علاوه بر نادری جنوبی پس از این در نادری شمالی که قبلا مصوبه‌ی آن از سوی شورای شهر اخذ شده بود، اجرا خواهد شد.
مسوول طرح کارت پارک سازمان حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری قزوین عنوان کرد‌: در خیابان نادری طرح اجرای کارت پارک فعلا به صورت سنتی اجرا می‌شود و پس از آماده شدن تجهیزات سیستم که شامل کارت الکترونیکی و دستگاه‌های پایانه فروش است، طرح به صورت مکانیزه به اجرا درخواهد آمد.
صالحی با اشاره به این که در خیابان فلسطین نیز مشکلات متعددی از لحاظ کمبود پارک حاشیه‌ای وجود دارد، گفت‌: در این محدوده از شهر نیز بررسی‌های کارشناسی در حال انجام است که پس از بررسی‌های کارشناسی در خصوص امکان اجرای طرح پارک حاشیه‌ای از طریق نظارت پارکبان ساماندهی خواهد شد.

شنبه 30 دي 1391
08:46:31
 
 
Copyright © 2018 velaiatnews.com - All rights reserved
E-mail : info@velaiatnews.com - Power by Ghasedak ICT